zdjecie

Tłumaczenie stron internetowych

Eksperckie tłumaczenia stron www

Śledzimy trendy i idziemy z duchem czasu, dlatego oferujemy tłumaczenia stron internetowych wykonane przez specjalistów i dostosowane do wymagań rynku z uwzględnieniem specyfiki odbiorców i użytkowników.
30 lat INTERTEXT

Strony www

INTERTEXT multilingual communications oferuje tłumaczenia stron internetowych dla firm, przedsiębiorstw i instytucji działających w różnych branżach i dziedzinach. Usługi są wykonywane przez specjalistów – tłumaczy stron internetowych biegle posługujących się językiem polskim oraz wybranym językiem obcym (jednym lub wieloma), i znających terminologię branżową. Tłumaczenie stron www powierzamy ekspertom z danej dziedziny, których dodatkowo wspierają profesjonalni informatycy i programiści.

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług każde tłumaczenie jest sprawdzane przez nasz zespół zawodowych weryfikatorów i korektorów. Przekłady kontroluje się m.in. pod kątem poprawności językowej, kompletności tekstu oraz zachowania jednolitej konwencji stylistycznej. Treści publikowane na stronach internetowych mogą również zostać poddane redakcji, po to by zagwarantować doskonałe brzmienie i czytelność tekstów oraz ich zgodność z założonym celem komunikacyjnym i konwencją charakterystyczną dla danej branży.

DOŁĄCZ DO NAS

KONTAKT

Biuro tłumaczeń INTERTEXT

ul. Młynarska 42
01-171 Warszawa

e-mail:
intertext@intertext.com.pl

Tel.: (+48 22) 621 97 18
Fax: (+48 22) 625 22 81

Godziny otwarcia:
Pn – pt | 8.00 – 18.00

Mapa Google
Kontakt calc ico

Tel.: (+48 22) 621 97 18
Fax: (+48 22) 625 22 81

intertext@intertext.com.pl