Kariera

Biuro Tłumaczeń INTERTEXT,
jedna z największych agencji tłumaczeniowych w Warszawie,
poszukuje kandydatów na stanowiska:
Aplikacje prosimy wysyłać na adres rekrutacja@intertext.com.pl

Tłumacz wewnętrzny

Warszawa
język angielski i niemiecki

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego,
  • min. 2 lata doświadczenia w tłumaczeniach,
  • specjalizacja w dziedzinie prawa i finansów,
  • dyplom ukończenia studiów w zakresie lingwistyki stosowanej bądź filologii,
  • znajomość narzędzi CAT (MemoQ),
  • sumienność i dobra organizacja pracy.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie tłumaczeń i weryfikacji na potrzeby biura

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin w siedzibie biura w centrum Warszawy,
  • dostęp do różnorodnych tekstów dla klientów z różnych branż,
  • pracę w doświadczonym zespole.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@intertext.com.pl

W temacie wiadomości prosimy wpisać „Tłumacz wewnętrzny”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Tłumacz-weryfikator

Warszawa

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie,
  • doskonała znajomość zasad poprawnej polszczyzny,
  • sumienność i spostrzegawczość,
  • mile widziana znajomość narzędzi CAT.

Specjalizacja w zakresie tłumaczeń prawniczych i finansowych będzie dodatkowym atutem.

  • weryfikacja tłumaczeń wykonanych przez tłumaczy zewnętrznych,
  • wykonywanie tłumaczeń na potrzeby biura,
  • tworzenie zasobów terminologicznych i tłumaczeniowych.

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin w renomowanym biurze tłumaczeń w centrum Warszawy,
  • możliwość ciągłego poszerzenia wiedzy i doskonalenia warsztatu tłumacza,

W temacie wiadomości prosimy wpisać „Tłumacz-weryfikator”.

DOŁĄCZ DO NAS

KONTAKT

ul. Marszałkowska 2/7
00-581 Warszawa

intertext@intertext.com.pl

Telefon: (+48) 22 621 97 18
Faks: (+48) 22 625 22 81

Godziny otwarcia:
Pn – pt | 8.00 – 18.00

Kontakt

tel. (+48 22) 621 97 18
faks. (+48 22) 625 22 81