zdjecie

TŁUMACZENIA PISEMNE

intertext-tlumaczenie-pisemne

Tłumaczenia pisemne od lat stanowią naszą podstawową usługę. Rocznie tłumaczymy około 150 tysięcy stron tekstów z różnych dziedzin, w tym prawa, medycyny, farmacji, przemysłu oraz marketingu.

Wszystkie tłumaczenia pisemne wykonywane są przez tłumaczy-specjalistów, którzy oprócz biegłej znajomości języka posiadają również wiedzę z danej dziedziny i stosowanej w niej terminologii. To pozwala nam dostarczać profesjonalne tłumaczenia najwyższej jakości, spełniające oczekiwania klienta pod względem merytorycznym i stylistycznym. Realizujemy projekty wielojęzyczne, a także tłumaczymy z języka obcego na inny język obcy, tym samym zapewniają kompleksową obsługę tłumaczeniową w zakresie różnorodnych par językowych.

Tłumaczenie jest procesem wieloetapowym – teksty poddawane są dodatkowej wewnętrznej weryfikacji przez naszych zawodowych weryfikatorów i korektorów. Pozwala to wyeliminować ewentualne błędy lub niejasności, uspójnić i dopracować tekst oraz dostosować tłumaczenie do preferencji klienta.

Przy stałej współpracy wykorzystujemy narzędzia, które zapewniają spójność terminologiczną we wszystkich tłumaczeniach realizowanych dla danego klienta. Umożliwiają one zachowanie jednolitego tłumaczenia terminologii w ramach danego tekstu, jak również w powiązanych tekstach zlecanych przez klienta w całym okresie współpracy. Narzędzia te usprawniają również pracę zespołu tłumaczy i weryfikatorów nad konkretnym projektem.

Usługę tłumaczenia pisemnego oferujemy także z dodatkowymi usługami, takimi jak weryfikacja native speakera, redakcja, zachowanie układu graficznego (DTP).

30 lat INTERTEXT

DOŁĄCZ DO NAS

KONTAKT

Biuro tłumaczeń INTERTEXT

ul. Młynarska 42
01-171 Warszawa

e-mail:
intertext@intertext.com.pl

Tel.: (+48 22) 621 97 18
Fax: (+48 22) 625 22 81

Godziny otwarcia:
Pn – pt | 8.00 – 18.00

Mapa Google
Kontakt calc ico

Tel.: (+48 22) 621 97 18
Fax: (+48 22) 625 22 81

intertext@intertext.com.pl