zdjecie

TŁUMACZENIA USTNE ONLINE

Tłumaczenia ustne

Organizujesz spotkanie, konferencję lub negocjację w wielojęzycznym zespole? Tłumaczenia zdalne (0n-line), to świetna alternatywa dla tradycyjnych tłumaczeń ustnych.

Jak wygląda tłumaczenie ustne online? Jak je dzielimy i co oferujemy?

Oferujemy:

  • Tłumaczenia konsekutywne online
  • Tłumaczenia symultaniczne online
  • Obsługę konferencji online

Tłumaczenie ustne online możemy realizować w różnych formach, w zależności od rodzaju wydarzenia i ilości osób w nim uczestniczących.

Tłumaczenia konsekutywne online prowadzone są na dowolnej wybranej wcześniej platformie (Microsoft Teams, Zoom, Skype, Google Hangouts i inne) gdzie tłumacz łączy się z uczestnikami spotkania, a każdy uczestnik znajduje się  w innym miejscu i korzysta z własnego sprzętu.

Tłumaczenia symultaniczne online rekomendowane są przy realizacji większych spotkańJest to jednoczesne tłumaczenie, które umożliwia np.  platforma Zoom. Tłumacze ustni słuchają wypowiedzi i tłumaczą ją w tym samym czasie. Platforma natomiast umożliwia uczestnikom wybranie kanału i słuchanie wypowiedzi w wybranym języku. Uczestnicy i tłumacze łączą się z wybranego dowolnie miejsca ( dom, biuro) z platformą przy pomocy własnego sprzętu.

Obsługa konferencji online Dla dużych wydarzeń międzynarodowych polecamy skorzystanie z dedykowanych platform, które dobieramy w zależności od formuły wydarzenia. Zapewniamy również kompleksową obsługę konferencji;  zarządzanie platformą, wynajęcie studia i obsługę techniczną.

INTERTEXT zapewnia pełne i profesjonalne wparcie podczas międzynarodowych wydarzeń. Służymy  Państwu  pełnym doradztwem w zakresie wyboru  najlepszych rozwiązań technicznych  oraz  wskażemy dedykowane platformy i dostarczymy wytyczne.

DOŁĄCZ DO NAS

KONTAKT

Biuro tłumaczeń INTERTEXT

ul. Młynarska 42
01-171 Warszawa

e-mail:
intertext@intertext.com.pl

Tel.: (+48 22) 621 97 18
Fax: (+48 22) 625 22 81

Godziny otwarcia:
Pn – pt | 8.00 – 18.00

Mapa Google
Kontakt calc ico

Tel.: (+48 22) 621 97 18
Fax: (+48 22) 625 22 81

intertext@intertext.com.pl