zdjecie

Tłumaczenie biznesowe

Biznes

Do tłumaczeń biznesowych dobieramy osoby znające specyfikę branży z doświadczeniem w kreatywnym pisaniu tekstów i wyczuciem językowym.
30 lat INTERTEXT

Tłumaczenia spotkań biznesowych
Tłumaczenia umów
Tłumaczenia kontraktów

INTERTEXT multilingual communications oferuje specjalistyczne tłumaczenia biznesowe dla firm i przedsiębiorstw działających w różnych branżach. Nasz zespół składa się z kilkuset tłumaczy, weryfikatorów i korektorów – to eksperci z rozmaitych dziedzin biznesu, znakomicie władający danym językiem obcym oraz doskonale znający branżę i terminologię w niej stosowaną. Dla naszych klientów wykonujemy zarówno tłumaczenia pisemne (w tym uwierzytelnione), jak i ustne tłumaczenia spotkań biznesowych.

Tłumaczenia biznesowe wykonują specjaliści w danej dziedzinie, a w celu zagwarantowania najwyższej jakości usług każdy przekład poddawany jest weryfikacji w Dziale Zapewnienia Jakości. W przypadku materiałów marketingowych, komunikatów prasowych czy artykułów branżowych do publikacji zalecamy dodatkowo usługę redakcji, która pozwoli na uzyskanie perfekcyjnego tłumaczenia, zgodnego z założonym celem komunikacyjnym i konwencją przyjętą w danej dziedzinie. Weryfikację i redakcję przekładów biznesowych oferujemy także jako samodzielną usługę.

DOŁĄCZ DO NAS

KONTAKT

Biuro tłumaczeń INTERTEXT

ul. Młynarska 42
01-171 Warszawa

e-mail:
intertext@intertext.com.pl

Tel.: (+48 22) 621 97 18
Fax: (+48 22) 625 22 81

Godziny otwarcia:
Pn – pt | 8.00 – 18.00

Mapa Google
Kontakt calc ico

Tel.: (+48 22) 621 97 18
Fax: (+48 22) 625 22 81

intertext@intertext.com.pl