zdjecie

Tłumaczenia marketingowe

Reklama i marketing

Materiały marketingowe są wizytówką każdej firmy. Dlatego do tego typu tłumaczeń dobieramy osoby znające specyfikę danej branży z doświadczeniem w kreatywnym pisaniu tekstów i wyczuciem językowym.

30 lat INTERTEXT

Marketing
Reklama
Public Relations
Media

INTERTEXT multilingual communications wykonuje najwyższej jakości tłumaczenia marketingowe dla firm, przedsiębiorstw i instytucji. Nasz zespół tworzy kilkuset zawodowych tłumaczy, korektorów, weryfikatorów i redaktorów – to eksperci biegle władający wybranym językiem obcym oraz specjaliści z różnych dziedzin, doskonale znający branżę marketingową i płynnie posługujący się terminologią w niej stosowaną.

Wiemy, że materiały marketingowe, teksty reklamowe i promocyjne są wizytówką firmy, przedsiębiorstwa czy instytucji, dlatego ich tłumaczenie powierzamy wyłącznie doświadczonym tłumaczom mającym wyczucie językowe i umiejętność kreatywnego pisania, którzy podczas tworzenia produktów reklamowych mogą także służyć swoją wiedzą z zakresu kultury danego obszaru językowego. Dbając o najwyższą jakość tłumaczeń wykonywanych dla branży marketingowej, zalecamy wykonanie dodatkowej redakcji tłumaczeń, która pozwala na uzyskanie doskonałego brzmienia i czytelności tekstów oraz ich całkowitej zgodności z założonym celem komunikacyjnym.

Tłumaczymy:

  • artykuły i informacje prasowe
  • katalogi, broszury, ulotki reklamowe
  • teksty na strony WWW
  • wsparcie kulturoznawcze przy tworzeniu reklam
  • książki i artykuły o tematyce marketingowej
  • podkłady lektorskie
  • napisy w materiałach filmowych

Klientom zainteresowanym publikacją tekstów reklamowych i marketingowych proponujemy graficzne opracowanie materiałów i przygotowanie ich do druku w ramach usługi DTP.

Obsługujemy między innymi:

Ringier Axel Springer, TVN, Coca-Cola Hbc, Nestle Polska, Allegro, Muzeum Narodowe w Warszawie, GPD, New Amsterdam

DOŁĄCZ DO NAS

KONTAKT

Biuro tłumaczeń INTERTEXT

ul. Młynarska 42
01-171 Warszawa

e-mail:
intertext@intertext.com.pl

Tel.: (+48 22) 621 97 18
Fax: (+48 22) 625 22 81

Godziny otwarcia:
Pn – pt | 8.00 – 18.00

Mapa Google
Kontakt calc ico

Tel.: (+48 22) 621 97 18
Fax: (+48 22) 625 22 81

intertext@intertext.com.pl