zdjecie

Tłumaczenia online – zakres zastosowań i dostępne możliwości

07.15.2021

Obecna sytuacja przyczyniła się do ponadprzeciętnego przyspieszenia cyfryzacji rynków i branż, które dotychczas realizowały zadania w sposób bezpośredni. Jednym z takich przykładów są tłumaczenia ustne online – zarówno symultaniczne, jak i konsekutywne. Tłumaczenia online, to świetna alternatywa dla tradycyjnych tłumaczeń ustnych. Sprawdź zakres zastosowań takich usług i możliwości INTERTEXT.

Tłumaczenia online – zakres zastosowań i oferta INTERTEXT

Jak wygląda tłumaczenie ustne online? Jak je dzielimy i co mamy do zaoferowania?
Oferujemy:

  • Tłumaczenia konsekutywne online;
  • Tłumaczenia symultaniczne online;
  • Obsługę konferencji online.

Tłumaczenie ustne online możemy realizować w różnych formach – w zależności od rodzaju wydarzenia i ilości osób w nim uczestniczących.

Tłumaczenia konsekutywne, symultaniczne i obsługa konferencji online – na czym polegają te usługi?

Tłumaczenia konsekutywne online prowadzone są na dowolnej wybranej wcześniej platformie (Microsoft Teams, Zoom, Skype, Google Hangouts i inne), gdzie tłumacz łączy się z uczestnikami spotkania, a każdy uczestnik znajduje się w innym miejscu i korzysta z własnego sprzętu.

Tłumaczenia symultaniczne online rekomendowane są przy realizacji większych spotkań. Jest to jednoczesne tłumaczenie, które umożliwia m.in. platforma Zoom. Tłumacze ustni słuchają wypowiedzi i tłumaczą ją w tym samym czasie. Platforma natomiast umożliwia uczestnikom wybranie kanału i słuchanie wypowiedzi w wybranym języku. Uczestnicy i tłumacze łączą się z dowolnego miejsca (dom lub biuro) z platformą przy pomocy własnego sprzętu.

Obsługa konferencji online dla dużych wydarzeń międzynarodowych polecamy skorzystanie z dedykowanych platform, które dobieramy w zależności od formuły wydarzenia. Zapewniamy również:

  • kompleksową obsługę konferencji;
  • zarządzanie platformą;
  • wynajęcie studia;
  • obsługę techniczną.

INTERTEXT zapewnia pełne i profesjonalne wsparcie podczas międzynarodowych wydarzeń. Służymy Państwu pełnym doradztwem w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań technicznych i wskażemy dedykowane platformy, dostarczając tym samym niezbędne wytyczne.

BLOG / AKTUALNOŚCI

DOŁĄCZ DO NAS

KONTAKT

Biuro tłumaczeń INTERTEXT

ul. Młynarska 42
01-171 Warszawa

e-mail:
intertext@intertext.com.pl

Tel.: (+48 22) 621 97 18
Fax: (+48 22) 625 22 81

Godziny otwarcia:
Pn – pt | 8.00 – 18.00

Mapa Google
Kontakt calc ico

Tel.: (+48 22) 621 97 18
Fax: (+48 22) 625 22 81

intertext@intertext.com.pl