zdjecie

Tłumaczenia konsekutywne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenie konsekutywne to jedna z odmian tłumaczenia ustnego, z którą najczęściej możemy spotkać podczas przemówień, uroczystych gali, spotkań biznesowych, a także spotkań w niewielkich grupach czy relacjonowanych na żywo wywiadach. Tłumaczenia konsekutywne są również praktykowane wszędzie tam, gdzie ze względów technicznych niemożliwe jest przeprowadzenie tłumaczenia symultanicznego. W odróżnieniu od tłumaczenia symultanicznego i szeptanego tłumaczenie konsekutywne nie odbywa się równolegle z wypowiedzią prelegenta, a naprzemiennie między kolejnymi fragmentami jego wystąpienia. Ta forma tłumaczenia wymaga mistrzostwa językowego, dobrej pamięci i nierzadko kreatywności.

Tłumaczenia konsekutywne wykonują dla nas wykwalifikowani i doświadczeni tłumacze ustni, którzy od lat specjalizują się w tej właśnie formie tłumaczeń ustnych. Nasz zespół to grupa ekspertów z różnych dziedzin, którym nieobca jest profesjonalna terminologia i żargon typowy dla określonych grup zawodowych. Dzięki temu możemy zapewnić najwyższą jakość oferowanych tłumaczeń oraz naturalność wypowiedzi w języku obcym.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na tłumaczenia konsekutywne

Tłumaczenia konsekutywne oferujemy w szerokim wachlarzu par językowych, także w językach określanych jako egzotyczne. Obsługujemy eventy, spotkania oraz wydarzenia biznesowe organizowane na terenie Warszawy i całej Polski. Istnieje również możliwość zapewnienia opieki tłumacza na czas wyjazdu zagranicznego. W tym zakresie nasi tłumacze konsekutywni oferują pomoc nie tylko podczas oficjalnych spotkań, ale również podczas rozmów kuluarowych.

30 lat INTERTEXT

DOŁĄCZ DO NAS

KONTAKT

Biuro tłumaczeń INTERTEXT

ul. Młynarska 42
01-171 Warszawa

e-mail:
intertext@intertext.com.pl

Tel.: (+48 22) 621 97 18
Fax: (+48 22) 625 22 81

Godziny otwarcia:
Pn – pt | 8.00 – 18.00

Mapa Google
Kontakt calc ico

Tel.: (+48 22) 621 97 18
Fax: (+48 22) 625 22 81

intertext@intertext.com.pl