zdjecie

Tłumaczenia szeptane

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia szeptane to rodzaj tłumaczenia symultanicznego. Ze względu na swoją specyfikę bardzo dobrze sprawdzają się w niewielkiej grupie osób. Do ich przeprowadzenia tłumacz nie potrzebuje żadnego sprzętu, a samo tłumaczenie jest prowadzone w taki sposób, aby nie zakłócać przebiegu spotkania. W trakcie tłumaczenia szeptanego tłumacz przekłada w czasie rzeczywistym wypowiedzi prelegentów oraz pozostałych uczestników spotkania, stojąc obok klienta lub nieco za nim. Taka forma pozwala oszczędzić czas i znacząco ułatwia komunikację pomiędzy dwoma rozmówcami lub większą ich liczbą.

Z atutów tłumaczenia szeptanego korzystają przede wszystkim uczestnicy spotkań biznesowych. Popularna „szeptanka” jest często wykorzystywana podczas rozmów handlowych, negocjacji i spotkań międzynarodowych zarządów firm. Z usług tłumaczy ustnych w tym zakresie korzystają zarówno osoby w ogóle nieposługujące się danym językiem obcym, jak i obawiające się problemów ze zrozumieniem wypowiedzi prelegenta.

Tłumaczenia szeptane – oferta Intertext

Tłumaczenia szeptane wykonują dla nas wykwalifikowani i doświadczeni tłumacze, którzy odznaczają się doskonałą znajomością wybranego języka obcego oraz terminologii charakterystycznej dla tematyki spotkania, zapewniając przy tym precyzyjne tłumaczenie „w obie strony”.
Obsługujemy spotkania organizowane na terenie całej Polski. Istnieje również możliwość obsługi spotkań zagranicznych. Zapewniamy najwyższą jakość tłumaczenia oraz prezencję tłumacza adekwatną do miejsca i charakteru obsługiwanego spotkania.

30 lat INTERTEXT

DOŁĄCZ DO NAS

KONTAKT

Biuro tłumaczeń INTERTEXT

ul. Młynarska 42
01-171 Warszawa

e-mail:
intertext@intertext.com.pl

Tel.: (+48 22) 621 97 18
Fax: (+48 22) 625 22 81

Godziny otwarcia:
Pn – pt | 8.00 – 18.00

Mapa Google
Kontakt calc ico

Tel.: (+48 22) 621 97 18
Fax: (+48 22) 625 22 81

intertext@intertext.com.pl